Arve

Kindlustus

Kindlusta oma arved ja Sulle tasutakse – Iga kord! Kreedix võimaldab Sul kontrollida oma klientide krediidivõimet, kindlustada oma arved ja tagab, et Sulle tasutakse arve alati õigeaegselt. Olenemata sellest, kas klient maksab või mitte.

Kindlusta oma arved ja Sulle tasutakse. Iga kord.

Kindlusta endale makstud arved kolme lihtsa sammuga:

1

Kohene krediidikontroll

Sul on võimalik hinnata tasuta oma kliendi krediidivõimekust. Kliendi krediidivõimelisuse põhjal määrame Sinu arve kindlustamise kulud.

2

Kindlusta oma arve summa

Vali arve summa, mida soovid kindlustada, maksa krediitkaardiga ja oledki koheselt kindlustatud!

3

Sulle tasutakse

Kui klient ei tasu Sulle oma arvet, esita meile nõue, täpselt nagu tavalise kindlustuse korral ja me tasume kindlustatud arve summa.  

Tunne oma klienti!

Kas sina tead, kui suur on tõenäosus, et klient arved tasub? Kasutades Inforegistri Krediidiskoori, saad Sa äri ajada rahuliku südamega.

Krediidiskoor hindab Eesti ettevõtete maksejõulisust täpsusega 99,5%

Krediidiskoori andmemudel kombineerib vana informatsiooni pidevalt uueneva informatsiooniga, et määrata ettevõtete maksejõulisus ning muuta seeläbi otsuste tegemine kiiremaks ja tõhusamaks.

Parem karta kui kahetseda

Ära kaota head tehingut ainuüksi selle pärast, et Sa ei saa kindel olla, et Su klient on võimeline oma arved tasuma. Kreedixi krediidikindlustusega saad olla kindel, et arved tasutakse – kui seda ei tee Sinu klient, teeme seda meie!

Ole kindel, et Sulle tasutakse – ka eksportides

Eksport võib olla VKE-de jaoks väga tulus, kuid selle tuluga kaasneb kõrgendatud risk, et arveid ei tasuta, ja murekohaks võib olla üle tähtaja läinud arvete oskuslik sissenõudmine. Kreedixi arvekindlustus katab praegu 25 Euroopa riiki. See võimaldab Sul julgelt kaupa teha, teades, et arved tasutakse alati, nii kodumaal kui rahvusvaheliselt äri ajades.